Cykloklub  Drahelčice

Obec Drahelčice

BŘEZEN 2022


Výjezd č. 8/2022 - 27. 3. - 25 km (s Kazachem na Hájek)


Účast: Millhouse, Kazach, Čouda
Trasa: Drahelčice - Rudná - Jinočany - Chrášťany - Rudná - Úhonice - Hájek - Č. Újezd - Ptice - Úhonice - Drahelčice
Fotogalerie | Mapa | 3D mapa

 

Výjezd č. 7/2022 - 26. 3. - 56 km (přes Okoř do Lidic)


Účast: Millhouse, Mánek, René
Trasa: Rudná - Drahelčice - Úhonice - Ptice - Hájek - Jeneč - Dobrovíz - Středokluky - Malé Číčovice - Okoř - Libochovičky - Zájezd - Buštěhrad - Lidice - Makotřasy - Běloky - Středokluky - Kněževes - Dobrovíz - Jeneč - Litovice - Hájek - Úhonice - Drahelčice
Fotogalerie | Mapa | 3D mapa

 

Vandrem k Taterům do Třebenic na Apten Hassa

Účast: Millhouse, Čouda, Suly, Štěpánka, Denisa, Valentýna
19. 3. 2022 - Hraní oblíbené skupiny Apten Hassa v legendární hospůdce U Taterů v Třebenicích jsme si nemohli nechat ujít. Vyrazili jsme v 10:45 hodin z Nučic na Smíchov (kvůli vlakové výluce náhradním autobusem), kde jsme si čekání na bus do Štěchovic zpříjemnili v restauraci Na Růžku.
Ve Štěchovicích jsme nejprve dokoupili proviant na cestu, posilnili se vynikající polévkou v restauraci Pizza Na Zastávce a chvíli před druhou hodinou se vydali na cestu do Třebenic přes osadu Fáberka. Zde jsme se rozhodli navštívit bývalou osadu Apten Hassa, k níž byla cesta trošičku krkolomná, ale následně opečené buřtíky stály za tu námahu :-).
Osadu jsme opouštěli kolem čtvrté hodiny a po náročnější červené turistické značce (replika 1. trasy KČT) dorazili před pátou k Taterům, kde se právě chystala skupina Apten Hassa rozjet své hraní. Bohužel jsme mohli posedět pouhé dvě hoďky a poté spěchat na bus dolů do Třebenic, ale i za tu chvíli jsme si to náramně užili.
Fotogalerie | Mapa

 

Výjezd č. 6/2022 - 12. 3. - 39 km (jatýrka na Sobíně)


Účast: Millhouse
Trasa: Rudná - Jinočany - Řeporyje - Stodůlky - Zličín - Řepy - Hostivice - Sobín - Břve - Hájek - Č. Újezd - Ptice - Úhonice - Drahelčice - Rudná
Fotogalerie | Mapa | 3D mapa

 

Výjezd č. 5/2022 - 7. 3. - 30 km (na derby na Hájek)


Účast: Millhouse, Čouda
Trasa: Drahelčice - Rudná - Chrášťany - Sobín - Zličín - Řepy - Hostivice - Hájek - Úhonice - Drahelčice
Fotogalerie | Mapa | 3D mapa

 

© 2015 Millhouse