Cykloklub  Drahelčice

Obec Drahelčice

ČERVEN 2015


Přes Údolí Oddechu na Podkozí

27. 6. 2015 - Opět jsme zavítali ke Kačáku na Podkozí, ale tentokrát jsme z Rejnovského mlýna cestu trochu protáhli přes osadu Údolí Oddechu a Libečov. No a jelikož dnes nejel Čouda, tak pro změnu padal pjezident Kazach... Co čert nechtěl, došly mi ve foťáku náhle baterky, takže tento trip je téměř bez fotodokumentace :-(

více »

I. drahelčický cyklovýlet

20. 6. 2015 - V sobotu se uskutečnil I. drahelčický cyklovýlet, na jehož start se dostavilo 26 cyklistů. Jak bylo již dříve prezentováno, nejadnalo se o závod, nýbrž o pohodový výjezd s častými zastávkami na občerstvení a odpočinek. Pevně věříme, že jste si to všichni užili a těšíme se na další společný výjezd - BAJK.

více »

Přes Mořinu na Karlštejn

14. 6. 2015 - Pohodový výjezd se málem změnil v drama, když při sjezdu na vlhké vozovce v Karlštejně Čouda nezkrotil svůj bike a poroučel se k zemi. Z hrozivého pádu naštěstí vyvázl pouze s odřeninami , s nimiž statečně dojel až domů. No zatím si Čouda drží super bilanci - 3 výjezdy, 3 pády. Už se moc těšíme, co nám přichystá příští týden na drahelčickém cyklovýletě.

více »

Přes Bubovické vodopády do Srbska

7. 6. 2015 - Po únorové pěší návštěvě Bubovických vodopádů jsme se vydali na stejné místo na kole. I když jsme na cestě lesem z Bubovic k vodopádům museli překonávat několik padlých stromů, námaha se vyplatila a odměnou byl pohled na jedno z nejkrásnějších míst na Karštejnsku.

více »

© 2015 Millhouse