Cykloklub  Drahelčice

Obec Drahelčice

ČERVENEC 2015


Přes Kladno na Záplavy a podél Kačáku zpět

25. 7. 2015 - Po třech nedělích jsme se opět vydali na Záplavy, abychom se přesvědčili, že lze tuto trasu zdolat bez nadávek, zlosti a vzteklosti. Přestože dosti foukalo (jak jinak než převážně proti), zastihl nás déšť (naštěstí při zastávce u Netopýra) potkal nás defekt a ztratili jsme Zrzka, byla vyjížďka oproti minule naprosto pohodová a všichni byli spokojeni.

více »

Pětidenní cyklovandr po Křivoklátsku

13. - 17. 7. 2015 - Od pondělí do pátku jsme na kolech brázdlili silnice, cyklostezky, lesní cesty i necesty po Křivoklátsku. V krásné, ale dosti kopcovité krajině jsme se Štěpánkou nakonec našlapali více jak 225 km.

Millhouse

Country festival Třebsínská Zvonička

11. 7. 2015 - Na dnešek jsme kola odložili a vyrazili autem s pjezidentem a dalšími kamarády na X. ročník country festivalu Třebsínská Zvonička. V malebné vesničce ležící v okrese Benešov mezi řekami Vltavou a Sázavou byla úžasná atmosféra, skvělé kapely, krásné počasí a tak jsme si to náramně užili.

Millhouse

Přes Kladno na Záplavy a podél Kačáku zpět

4. 7. 2015 - Do Čech přišla tropická vedra. Bazény na zahradách a koupaliště byly plné lidí, ale my vyjeli na kola. Při srazu na hřišti jsme začali řešit, kam pojedeme. Vzhledem k teplotě a pálícímu slunci byla naplánovaná lehká trasa převážně lesem, ale ve finále bylo vše jinak....

více »

© 2015 Millhouse