Cykloklub  Drahelčice

Obec Drahelčice

ČERVENEC 2016


Třídenní cyklovýlet Česká Třebová - Praha

29. - 31. 7. 2016 - Na letošní vícedenní cyklovýlet jsme vyrazili v osmi lidech a ve stejném počtu se i vrátili domů, což je pro nás vždy to hlavní. Opět jsme zažili spoustu srandy i několik krizovějších situací, ale to k tomu prostě patří. Více se určitě již brzy dočtete v tradičním komentáři od Helči.

více »

Koncert Petr Zeman Quintet na Hájku

17. 7. 2016 - Před restaurací V Zátiší na Hájku se uskutečnil jazzový koncert skupiny Petr Zeman Quintet. Téměř dvouhodinové hraní nemělo chybu a nepokazil ho ani silný déšť, který se spustil při závěrečné skladbě.

 

Přes Třebotov k Berounce

16. 7. 2016 - Tentokrát sólo jízda, při níž jsem navštívil pár míst, kde jsem pěknou řádku let nebyl. Jedním byl nučický lom, kde jsem měl trochu problém najít cestu od nučického nádraží a dalším Chýnice, kam jsme kdysi jezdívali na soutěže v požárním sportu.

více »

Potlach v Údolí Oddechu

2. 7. 2016 - První červencový víkend již několik let trávíme v Údolí Oddechu na osadním táborovém ohni. Přestože počasí zprvu příliš optimismu nedávalo, nakonec se umoudřilo a my mohli při zpěvu tramspkých písní v suchu posedět u ohně do brzkých ranních hodin.

více »

© 2015 Millhouse