Cykloklub  Drahelčice

Obec Drahelčice

ČERVENEC 2017


Třídenní výjezd z Děčína do Drahelčic

28. - 30. 7. 2017 - Poslení červencový víkend jsme se vydali na třídenní cyklovýjezd po Labské cykloztezce. Odjížděli jsme v sestavě - Millhouse, Kazach, Čouda, Prochy, Suly, Ege a Honza, který nás však první den opustil. Trasu jsme zvolili z Děčína (se zajížďkou do německého Bad Schandau) do Drahelčic, což ve finále dalo 230 km. Všichni výjezd bez problémů zvládli a v pořádku se vrátili domů.

více »

Divokou Šárkou a údolím Únětického potoka

22. 7. 2017 - Dnes jsme se vydali do skalnatého údolí Divoké Šárky a dále po cyklostezce kolem Vltavy na přívoz do Klecánek. Odtud jsme se vraceli Tichým údolím lesem podél Únětického potoka do Statenic a pak pokračovali po silnici přes Kněževes a Jeneč až do Drahelčic, takže suma sumárum najeto cca. 67 km.

více »

Přes Podkozí do Nižbora

15. 7. 2017 - Cílem dnešního výjezdu Millhouse a Sulyho byla nádražní výletní restaurace Zastávka v Nižboru. Přestože nás na cestě chytil déšť a Millhouse se proletěl přes řídítka, dorazili jsme v pořádku a spokojení domů. Byl to opět povedený trip s našlapanými více jak 50 kilometry.

více »

Z Rakovníka přes Krakovec do Roztok

5. 7. 2017 - Jeden z nejlepších výjezdů, kterému nechybělo vůbec nic - slunečné počasí, příjemné občerstvovny, romantická místa, cesty krásnou přírodou, spousta brodů, brutální kopce, prudké sjezdy a hlavně po celou dobu dobrá nálada. Prostě jsme si tento více jak 70 km trip ve čtyřech bezva užili.

více »

© 2015 Millhouse