Cykloklub  Drahelčice

Obec Drahelčice

DUBEN 2016


Přes Okoř do Lidic

30. 4. 2016 - Přestože to během týdne moc nevypadalo, udělalo se na víkend konečně hezky, čehož jsme před pálením čarodějnic využili k příjemnému a nenáročnému výjezdu přes Okoř do Lidic, kde jsme navštívili místní památník.

více »


Na fotbal přes Kazín do Dobřichovic

24. 4. 2016 - V typicky aprílovém počasí, kdy nás provázelo sluníčko, déšť a dokonce i sníh, jsme se vydali s Kazachem na mistrovské utkání našich fotbalistů do Černošic. K našemu překvapení se však nehrálo v Černošicích, ale na hřišti v Dobřichovicích. Až na konečný výsledek, vše nakonec dobře dopadlo.

více »

Přes Údolí oddechu a Libečov do Malých Kyšic

9. 4. 2016 - Letošní premiérový výjezd s naším klubem si odbyli Suly a Fofana. Opět jsme vyrazili k povodí Kačáku a Chyňavského potoka se zastávkou na oběd v oblíbené restauraci "U Kozla" v Malých Kyšicích.

více »


Podél Kačáku a Černého potoka

3. 4. 2016 - Po včerejším kostkovém turnaji u Pídžeje jsme na dnešní den zvolili nenáročnou vyjížďku podél Kačáku na Nouzov a dále kolem Černého potoka do Unhoště. Svou letošní premiéru si odbyla Helča a jak sama v komentáři píše, zimní přestávka byla opravdu znát...

více »

© 2015 Millhouse