Cykloklub  Drahelčice

Obec Drahelčice

KVĚTEN 2017


Stokilometrová vyjížďka přes Prahu

27. 5. 2017 - Další Millhousův singl výjezd. Původně byl v plánu výjezd pouze podél Berounky a Prokopákem zpět, ale protože se za krásného počasí šlapalo velmi dobře, byla trasa prodloužena přes Prahu až do Klecánek, čímž byla zdolána letošní první stovka...

více »

Trampské Pikovice 2017

20. 5. 2017 - Po roce jsme vyrazili na tradiční festival trampské písně do Pikovic. V úžasné atmosféře jsme se setkali s řadou starých známých a poznali též nové kamarády. Kola jsme pro jistotu nechali doma a k cestě do Pikovic využili veřejné dopravní prostředky...

 

Přes Lochkov do Radotína a Prokopákem zpět

13. 5. 2017 - Do Radotína jsem se nevydal tradičně přes Zadní Kopaninu, ale zkusil jsem novou trasu přes Lochkov po naučné stezce Sliveneckého mramoru. V Radotíně jsem se zastavil za Ráďou v Tipsport baru a domů se vrátil přes Barrandov, Hlubočepy a Prokopské údolí, takže celkem ujeto 50 km.

více »

Bubovické vodopády a Solvayovy lomy

8. 5. 2017 - Pohodový výjezd k Bubovickým vodopádům nám trochu zkomplikoval déšť, který nás zastihl při zastávce v Srbsku. Mokré vápencové schody u vodopádů nám pak daly trochu zabrat, ale nakonec jsme je všichni ve zdraví zdolali. O něco dramatičtější byla cesta ze Solvayových lomů ke křížku nad Svatým Janem pod Skalou, ale i tu jsme nakonec všichni přežili.

více »

Dobytí zříceniny hradu Jenčov

1. 5. 2017 - Téměř po roce jsme se opět vydali na zříceninu hradu Jenčov do křivoklátských lesů. Po náročné Filipojakubské noci se na sraz dostavilo deset statečných. Za příjemného počasí jsme převážně lesními stezkami a krásnou přírodou našlapali více jak 70 km.

více »

© 2015 Millhouse