Cykloklub  Drahelčice

Obec DrahelčiceSekce: Výjezdy 2015

Drahelčice - Úhonice - Hájek - Červený Újezd - Unhošť - Nouzov - Malé Kyšice - Podkozí - Rejnov - Úhonice - Drahelčice - 30 km

Drahelčice - Úhonice - Hájek - Červený Újezd - Unhošť - Nouzov - Malé Kyšice - Podkozí - Rejnov - Úhonice - Drahelčice - 30 km

8. 5. 2015 - Nenáročná trasa vedoucí převážně lesními cestami malebným prostředím přírodního parku povodí Kačáku. Sraz jsme si dali tradičně v 11:00 hodin v Drahelčicích na hřišti a odtud vyrazili přes Úhonice do Hájku. Po krátkém zastavení na jedno občerstvovací jsme pokračovali přes Červený Újezd do Unhoště, na jejímž začátku jsme odbočili z hlavní silnice vlevo na cestu, která nás dovedla až k rybníku Bulhar. Zde jsme se napojili na modrou turistickou značku a po ní podél Černého potoka lesní cestou dojeli na rozcestí u Suchého mlýna.
Zde na nás čekal mírný kopeček do Nouzova a poté krátká rovinka do Malých Kyšic, kde jsme se zastavili v příjemné restauraci "U Kozla" na oběd. Pivo i jídlo bylo vynikající a můžeme proto vřele doporučit. Posilněni ďábelskými játry jsme se vydali po červené tursitické značce na Červený mlýn a dále podél Kačáku přes Markův mlýn až na Podkozí ke Kellnerově sídlu.
Přejeli jsme mostík a nadále po červené turistické značce podél Kačáku zamířili do Rejnovského (Kapalínova) mlýna, kde jsme se zastavili na posledním občerstvením před nejnáročnějším úsekem naší trasy, a to výšlapem serpentin do Úhonic.
Nakonec jsme i tuto část zvládli a mohli se tak chvíli před čtvrtou hodinou spokojeně usadit u Jarouška na hřišti a připravit se na další zápas našich hokejistů na MS.

Millhouse

Účast: Millhouse, Kazach, Suly

Výškový profil
© 2015 Millhouse