Cykloklub  Drahelčice

Obec DrahelčiceSekce: Výjezdy 2016

Do Lán přes kladenskou cyklostezku

Do Lán přes kladenskou cyklostezku - 70 km

20. 3. 2016 - Na letošní rok plánujeme jeden z delších výjezdů přes Rakovník na Křivoklát, a tak jsem si byl projet část této trasy do Lán. Naposledy jsme do Lán jeli skoro před 3 roky přes Unhošť a Valdek, já tentokrát zvolil trasu přes Přítočno na kladenskou cyklostezku 017, z které jsem v Kamenných Žehrovicích odbočil na novou (od r. 2014) asfaltovou cyklostezku 8185, po které jsem pohodlně dojel do Tuchlovic.
Za Tuchlovicemi cyklostezka pokračovala po polní cestě k hájence Pustinka, za níž se opět napojila na asfaltovou cestu, která mě kolem plotu Lánské obory dovedla až do Lán. Zpáteční cestu jsem zvolil po silnici přes Žilinu a Družec do Dolního Bezděkova, kde jsem se napojil na červenou turistickou cestu, vedoucí podél Kačáku až do Malých Kyšic. Odtud jsem pokračoval lesem do Unhoště a potom po silnici domů.

Millhouse

Trasa:
Rudná - Drahelčice - Úhonice - Ptice - Červený Újezd - Unhošť - Malé Přítočno - Velké Přítočno - Kladno - Kamenné Žehrovice - Tuchlovice - Lány - Žilina - Družec - Dolní Bezděkov - Poteplí - Malé Kyšice - Nouzov - Unhošť - Červený Újezd - Hájek - Úhonice - Drahelčice - Rudná (mapa)

Účast: Millhouse

Výškový profil:
Výškový profil

© 2015 Millhouse