Cykloklub  Drahelčice

Obec DrahelčiceSekce: Výjezdy 2016

Na fotbal do Dobřichovic přes Lipence a Kazín

Na fotbal do Dobřichovic přes Lipence a Kazín - 33 km

24. 4. 2016 - V typicky aprílovém počasí jsme s Kazachem vyrazili do Černošic, kde se mělo hrát další mistrovské utkání našich fotbalistů. Vyjížděli jsme po druhé hodině za slunečného počasí, které se však záhy změnilo v nefalšovanou chumelenici. Naštěstí sníh nepadal příliš dlouho a do radotínského Tipsport baru jsme přijeli opět se sluníčkem nad hlavou. Kromě občerstvení bylo hlavním cílem této zastávky zaregistrování táty u Tipsportu, což se nám za pomoci sympatické obsluhy podařilo. Mezitím venku trochu sprchlo, ale než jsem stačili dopít, bylo zase sucho.

Z Radotína jsme pokračovali přes lávku na Lipence a odtud golfovým areálem do Kazína. Jelikož do začátku zápasu zbývalo ještě dost času, zastavili jsme se ještě v příjemné hospůdce "Tornádo". Odtud to bylo na fotbalové hřiště SK Černošice už jenom kousek. Jaké však bylo naše překvapení, když nám Gabča krátce před pátou hodinou volala, že se nehraje v Černošicích, ale na hřišti v Dobřichovicích...

Do Dobřichovic jsme přijeli když už se nějaký čas hrálo. Naši prohrávali 1:0 a hráli pouze v sedmi lidech. Do poločasu dostali ještě 3 kousky a po vzájemné dohodě se soupeřem do druhé půle už raději ani nenastoupili. Zpáteční cesta byla fajn, jelikož jsme se svezli se Sulym autem, za což mu ještě jednou děkujeme.

Millhouse

Trasa:
Drahelčice - Rudná - Jinočany - Zbuzany - Ořech - Zadní Kopanina - Radotín - Lipence - Kazín - Černošice - Všenory - Dobřichovice (mapa)

Účast: Millhouse, Kazach

Výškový profil:
Výškový profil

© 2015 Millhouse