Cykloklub  Drahelčice

Obec DrahelčiceSekce: Výjezdy 2016

Přes Třebonice na Hájek

Přes Třebonice na Hájek - 30 km

21. 8. 2016 - Dnešní výjezd s námi premiérově absolvoval Michal Doležal, který nás náhodně potkal, když se vracel ze svého výjezdu. Ač již měl něco našlapáno, po oznámení, že plánujeme pohodový výjezd do 25 km, bez dlouhého přemlouvání se k nám také přidal.

Cestu jsme zvolili přes Třebonice a Chaby na Zličín a odtud po cyklostezce 201 na Sobín. Po podjezdu pražského okruhu jsme však nepokračovali rovně do Sobína, ale odbočili vpravo a sjeli až k železničnímu mostu, přes který jsme se dostali k zličínskému hbřitovu a za ním jsme se napojili na cyklostezku A154 vedoucí do Hostivic.

Z Hostivic jsme se vydali kolem Litovického rybníka na Břve a dále po značené naučné stezce Hostivické rybníky kolem Břevského rybníka až do Chýně. Tento úsek jsme jeli poprvé a určitě ne naposledy, protože se tím vyhneme nezáživné cestě po silnici z Břví do Chýně nebo na Hájek.

Z Chýně jsme přes obslužku pokračovali na Hájek a po rychlém občerstvení uháněli před blížícím se deštěm zpátky do Drahelčic. Ze slibovaných 25 km se nakonec vyklubala třicítka, za což se snad Michal na nás nezlobil a příště s námi zase pojede.

Millhouse

Trasa:
Drahelčice - Rudná - Chrášťany - Třebonice - Chaby - Zličín - Hostivice - Břve - Chýně - Hájek - Úhonice - Drahelčice (mapa)

Účast: Millhouse, Čouda, Michal D.

Výškový profil:
Výškový profil

© 2015 Millhouse