Cykloklub  Drahelčice

Obec DrahelčiceSekce: Výjezdy 2016

Do Černošic na fotbal

Do Černošic na fotbal - 23 km

28. 8. 2016 - Ač rtuť teploměru na sluníčku atakovala 50 °C, vyrazili jsme s pjezidentem na první mistrovské utkání sezony 2016/17 do Černošic, kde se naši fotbalisté utkali s mužstvem SK Kazín B.

Vzhledem k počasí jsme vyrazili s předstihem, abychom mohli dodržovat pitný režim. Přes Mezouň, Vysoký a Trněný Újezd jsme se dostali do Karlického údolí, kde nám to ve stínu mezi stromy jelo téměř samo a tak jsme zanedlouho byli v Dobřichovicích. Protože času bylo dost, zasedli jsme na zahrádku stylové restaurace VB s vynikajícím tankovým pivem. Osvěženi lahodným mokem jsme pokračovali přes Všenory do Černošic na hřiště, kam jsme dorazili asi hodinu před výkopem, spoléhajíc na místní restauračku.

Po vřelém přivítání od hospodského na nás po chvíli čekalo nepříjemné zjištění - teplé pivo a nefungující chlazení. Do začátku zápasu zbývalo ještě dost času a tak jsme se vyjeli najít jiný azyl, kterým se stala restaurace U Králů. Zde jsme si spravili chuť a vrátili se zpět na hřiště.

Bohužel chlazení se opravit nepodařilo, a tak jsme celý první poločas sledovali "na sucho". Jelikož bylo opravdu horko, druhou půli jsme to již neriskovali a o poločase se vydali zpátky do restaurace U Králů, kam zavítali i další drahelští fans. Na hřiště jsme se vrátili na závěr zápasu, který naši kluci nakonec prohráli 5:2.

Zpáteční cesta byla fajn, kola jsme naložili k Láďovi do dodávky a vezli se s Kubajzem autem...

Millhouse

Trasa:
Drahelčice - Rudná - Nučice - Mezouň - Vysoký Újezd - Trněný Újezd - Dolní Roblín - Karlík - Dobřichovice - Všenory - Černošice (mapa)

Účast: Millhouse, Kazach

Výškový profil:
Výškový profil

© 2015 Millhouse