Cykloklub  Drahelčice

Obec DrahelčiceSekce: Výjezdy 2016

K Berounce přes Radotín

K Berounce přes Radotín - 66 km

22. 10. 2016 - Teplota 6 °C slibovala, že na oblíbené cyklostezce podél Berounky nebude příliš mnoho lidí a tak jsem se tam po delší době opět vydal. Předpověď se naštěstí vyplnila a na celé trase jsme potkal jen minimum lidí.

Vyrazil jsem přes Dobříč a Zbuzany do Ořecha, kde jsem se zastavil zapálit svíčku na hřbitově a pokračoval přes Zmrzlík a Zadní Kopaninu do Radotína. Zde jsem se chtěl zastavit v Tipsportu za Ráďou, ale jelikož jsem vyjížděl moc brzy, bylo ještě zavřeno. A tak jsem zastávku posunul až do srubu v Letech, kde jsem k svijanskému mázu obdržel od sympatické servírky první razítko do pivního pasu.

Po krátkém oddechu jsem pokračoval dál podél Berounky na další plánovanou štaci v hospůdce u mlýna v Zadní Třebáni a i tady jsme k chutnému moku dostal razítko do pasu. Počasí se začalo trochu kazit a tak jsem se příliš nezdržel a spěchal k domovu, kam mi zbývalo cca. 30 km.

Dešti jsem zdárně ujížděl až do Loděnic. Naštěstí bylo v blízkosti fotbalové hřiště na Jánské a tak jsem se měl kam schovat. V hospůdce na hřišti přibylo s pivíčkem v pase další razítko. Déšť začal pomalu ustávat a já se přes Chrustenice a rybníčky vydal domů.

Millhouse

Trasa:
Rudná - Nučice - Dobříč - Zbuzany - Ořech - Zmrzlík - Zadní Kopanina - Radotín - Černošice - Všenory - Dobřichovice - Lety - Řevnice - Zadní a Hlásná Třebáň - Karlštejn - Srbsko - Hostím - Sv. Jan pod Skalou - Loděnice - Chrustenice - Nenačovice - Úhonice - Drahelčice - Rudná (mapa)

Účast: Millhouse

Výškový profil:
Výškový profil

© 2015 Millhouse