Cykloklub  Drahelčice

Obec DrahelčiceSekce: Výjezdy 2017

Přes Radotín k Barrandovským terasám

Přes Radotín k Barrandovským terasám - 45 km

25. 2. 2017 - Za krásného slunečného počasí s mírným jihozápadním větříkem jsem podnikl letošní první delší výjezd.
Po silnici přes Ořech a Zadní Kopaninu jsme dojel do Radotína, kde jsem se chtěl občerstvit v Tipsport baru u Rádi. Bohužel jsem přijel téměř hodinu před otvíračkou, a tak občerstvení s razítkem do pivního pasu proběhlo v radotínském bistru U Ondřeje. Podél Berounky jsme pokračoval po A1 přes Lahovice do Malé Chuchle, kde jsem před Bránickým mostem uhnul na A111, která mě dovedla až k Barrandovským terasám. Občerstvení v Country Shrek clubu, který se náchází u bývalého plaveckého bazénu pod terasami, se bohužel nekonalo - zavřeno. Podobně jsem dopadl i u Jedové chýše a občerstvení U Prokopa pod viaduktem Pražského Semmeringu na začátku Prokopského údolí, kterým jsem se rozhodl vrátit zpět.
Uhasit žízeň se mi podařilo až Rychtářem 11° v restauraci (název asi Wechtrovna) před viaduktem u rozcestí na Klukovice. Příjemná hospůdka s venkovní terasou bude určitě cílem mnoha návštěvníků Prokopského údolí. Po doplnění tekutin jsme pokračoval údolím až do Řeporyj a odtud v nepříjemném protivětru přes Jinočany bez další zastávky až domů.

Millhouse

Trasa:
Rudná - Jinočany - Zbuzany - Ořech - Zadní Kopanina - Radotín - Lahovice - Malá Chuchle - Hlubočepy - Prokopské údolí - Řeporyje - Jinočany - Rudná (mapa)

Účast: Millhouse

Výškový profil:
Výškový profil

© 2015 Millhouse