Cykloklub  Drahelčice

Obec Drahelčice

BŘEZEN 2016


Kolem Kladna po cyklostezce 017

28. 3. 2016 - Krásného velikonočního počasí jsme využili k projížďce po cyklostezce 017 kolem Kladna, vedoucí z velké části kladenskými lesoparky. Pohodová vyjížďka se začala trochu komplikovat cca. po 40 km, kdy na pjesidenta přišla krize. Kazach však zabojoval, zatnul zuby a nakonec celou cestu zvládl až do cíle.

více »

Do Lán přes kladenskou cyklostezku

20. 3. 2016 - Téměř po třech letech jsem se opět vydal do Lán, tentokrát však po kladenské cyklostezce 017 do Kamenných Žehrovic a dále pak po nové cyklostezce 8185 přes Tuchlovice. Zpět jsem se vracel přes Žilinu a Družec do Dolního Bezděkova, podél Kačáku do Malých Kyšic a přes Unhošť a Červený Újezd domů, což nakonec dalo pěkných 70 km.

více »

Na Motorlet přes Barrandov a Prokopské údolí

13. 3. 2016 - Drahelčickým fotbalistům vrcholí jarní příprava, jejíž součástí bylo i přátelské utkání proti Úhonicím na hřišti SK Motorlet v Jinonicích. Na zápas jsme vyrazili s Čoudou a cestu si protáhli přes Barrandov a Prokopské údolí.

více »

Přes rybníčky na Hájek

6. 3. 2016 - I přes nepříliš vlídné počasí jsme s pjezidentem podnikli zdravotní vyjížďku na Hájek, kterou jsme si zpestřili výjezdem přes rybníčky...

více »


Přes Podkozí a Nižbor do Berouna

5. 3. 2016 - Po úterní chumelenici nebylo v sobotu ani památky a slunečné počasí přímo vybízelo k vyjížďce. Polní a lesní cesty však byly ještě dost podmáčené, a tak jsem zvolil trasu převážně po silnici, ale přesto z velší části lesem...

více »

© 2015 Millhouse