Cykloklub  Drahelčice

Obec Drahelčice

ŘÍJEN 2016


Bílá Hora a Divoká Šárka

29. 10. 2016 - Příznivé počasí s mírným větrem mě zlákalo k vyjíždce do podzimem zbarvené Divoké Šárky. Tentokrát jsem jí však neprojel celou po cyklostezce A163 do Dejvic, ale pouze horní část po cyklostezce A33 k ovocnému sadu Zlodějka. Odtud jsme se vydal zpět přes Hostivice na Hájek a povedený výjezd zakončil na country v Úhonicích Na Staré.

více »

Přes Radotín k Berounce

22. 10. 2016 - Chladnější počasí slibovalo, že na oblíbené cyklostezce podél Berounky nebude moc lidí a tak jsem se tam po delší době opět vydal. Skutečnost mi dala za pravdu, po cestě jsem téměř nikoho nepotkal. Až na drobný déšť, který mě chytil v Loděnicích, pohodová vyjížďka.

více »

Z Nenačovic Ptickou roklí na Hájek

1. 10. 2016 - Asi jednoho z posledních letošních slunečních dnů jsme využili k odpolední vyjížďce po blízkém okolí. Cesta vedla přes Hořici do Nenačovic a odtud námi zatím neprojetou Ptickou roklí do Ptic. Odtud jsme se vydali na Málkovu vyhlídku, ale ta bohužel díky dančí oboře pana Kellnera již není veřejnosti přístupná. Do Drahelčic jsme se vrátili přes Svárov, Červený Újezd a Hájek.

více »

© 2015 Millhouse